Bilinmesi Gerekenler

Yapı Kredi Direk Bağlanma 2016 Müşteri Hizmetleri Numarası

Siz de yapı kredi müşterisi iseniz ve telefon yolu ile yetkili kişiye bağlanmak için telefon başında dakikalarca beklemek istemiyorsanız bunun için yapmanız gereken şeyler hakkında siz değerli ziyaretçilerimize güncel bilgiler aktarmaya çalışacağız. 

Eğer bütün konu ve başlıkları dinlemek istemiyorsanız bunun için son derece kolay bir tuşlama ile direkt olarak müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanabilirsiniz. Öncelikle 444 0 444 ya da 0 850 222 0 444 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir. Sizi hoş geldin mesajı karşılayacaktır.


Bunu dinledikten sonra sırası ile basmanız gereken tuşlar 1, 7 ve 2 olmalıdır. Bu tuşları kullandıktan sonra müşteri temsilcilerine yönlendirildiğinizi duyacaksınız. Tabi gerekli olan kart ve müşteri bilgilerini gireceğinizi de belirtmek isteriz.

Böylece yapı kredi müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma konusunda canınızı sıkan, sabrınızı zorlayan ve moralini bozan bir süre ile de asla karşılaşmamış olacaksınız. Böylesine pratik bilgilere sahip olmanız için web sitemizi takip etmeye devam etmeniz gerektiğini de belirtir, herkese keyifli ve iyi günler dileriz.

Bir önceki yazımız olan booking iletişim bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

This Post Has 6 Comments

 1. Memet Reply

  Sizin varya musteri temsilcinize bagliycak operator cihazinin fan motoruyla diatribitorunu *******. Bankanizin **

 2. Anonim Reply

  Çok. Yazık

 3. no more küfür Reply

  küfür yok!

 4. Anonim Reply

  BÖYLE LÜZÜMSUZ İŞE YARAMAYAN HİÇ BİR ŞEKİLDE HİZMET ALAMADIĞIMIZ . CANLI OLARAK DERDİMİZİ ANLATAMADIĞIMIZ BANKA

 5. Gokhan ferah Reply

  Yazıklar olsun sizeeeeee

 6. Musteri temsilci nerde Reply

  Ulasimyok

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.