Bilinmesi Gerekenler

Vodafone Uygun Fiyatlı Full Paketler

Vodafone uygun konuşma konusunda en iyi paketleri müşterilerine sunan iletişim firmalarından biridir. Ucuz vodafone paketleri ile daha uzun süreler konuşabilir ve sevdiklerinizi sürekli arama şansını elde edebilirsiniz. Faturalı ya da faturasız fark etmeksizin herkese aynı imkânı veren vodafone birçok yönden avantajlı tarifeler sunmaktadır. Bittikçe dolan tarifeler ile her yöne 500 dk 1 gb internet ve 1000 sms imkânı sadece 22 TL’ye sunulmaktadır. 


Bu tarifelere ek olarak başka tarifeler de bulunmaktadır. Vodafone internet dakika sms kampanyaları da farklı şekillerde TL yükleme sırasında hesabınıza geçmektedir. Ancak bunlar için her ay belli bir miktarda para yüklemeniz gerekiyor. Faturalı hatlarda sabit konuşma imkânlarının yanı sıra yeni bir uygulama ile geçen aydan kalan dakika ve smslerinizin de diğer aya devretmesi sağlanıyor.

Devreden tarifeye geçtiğiniz zaman geçen aylardan konuşmadığınız dakikalarınız boşa gitmiyor diğer aya kullanımınız için devrediyor. Vodafone full paketler tavsiye edildiği gibi bunun yanında devreden tarifeler de son derece uygun olmaktadır. Vodafone geleneksel yükle kazan tarifesi ile de konuştukça daha fazlasını kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Uygun Fiyatlı Full Paketler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.