Bilinmesi Gerekenler

ttnet müşteri hizmetleri

26 Nisan 2006 tarihinde Türkiye’de iletişim ve teknoloji şirketi olarak, internet sağlayıcısı bir anonim şirket olan TtNet, internet sağlayıcı lisansı alarak faaliyete 14 Mayıs 2006 da başlamıştır. 26 Ocak 2016 tarihinden itibaren Türk Telekom bünyesi altında hizmetlerine başlamıştır. 

ttnet müşteri hizmetleri

ttnet-mu%cc%88s%cc%a7teri-hizmetleri-telefon


TTnet ile ilgili tüm sorunlarınız, talep ve isteklerinizi ttnet müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444 nolu telefon ile taleplerde bulunabilir. Size uygun tüm kampanya ve avantajları, yetkili müşteri temsilcisi ile görüşerek, kolayca öğrenebilirsiniz.

Şikâyet ve sorunlarınızı da aynı numara ile ttnet şikâyet hattı ile çözümleyebilirsiniz. Sizlere yetkili personelleri ile 7/24 sınırsız hizmet ve kaliteli hizmet sağlayan TTnet ile sorunsuz ve kusursuz hizmetin keyfine varabilirsiniz. Alanlarında uzman ve yetkili personel kadrosu ile sizlerin soru, düşünce ve taleplerinize en kısa sürede uygun çözümler sunan firma ile içiniz rahat, internet ve telefon problemlerimiz kolay.

Her zaman, her an size uygun bir seçenekle sizlere en iyi ve en profesyonel hizmeti sağlayan firma ile çalışmaktan memnun kalacaksınız. Tüm sorun ve şikâyetlerinizde de yanınızda olan ttnet ile hızlı ve kusursuz hızın keyfine varın, kesintisiz ve kusursuz hizmet arayanların tek adresi.

Bir önceki yazımız olan Mng kargo iletişim bilgileri müşteri hizmetleri şikayet hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.