Tv Programları

Sağlıklı Mutlu Huzurlu İletişim bilgileri telefon numarası

Sağlıklı Mutlu Huzurlu İletişim bilgileri,Sağlıklı Mutlu Huzurlu mesaj gönder,Sağlıklı Mutlu Huzurlu telefon numarası,Nilüfer Bereket iletişim bilgileri 2016 …

Sağlıklı Mutlu Huzurlu İletişim bilgileri , Sağlıklı Mutlu Huzurlu ATV kanalında canlı olarak hafta içi her gün yapılan programdır. Programın sunuculuğunu Nilüfer Bereket yapmaktadır. Program, programın adını da içeren sağlıklı mutlu huzurlu kelimelerini barındıran bir hayata sahip olmak için ipuçları ile dolu.

Programın İçeriği  

Programa Nilüfer Bereket’in moderatörlüğünde alanında uzman kişiler davet ediliyor ve uzman görüşlerle hem seyircinin hem de halkın problemleri aşılmaya çalışılıyor. Programın her hafta iki önemli uzmanı oluyor. Biri Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’dur ve manevi yönden insanları doyuracak şeyler paylaşır.


Sağlıklı Mutlu Huzurlu İletişim bilgileri

Sağlıklı Mutlu Huzurlu İletişim bilgileri

Diğeri ise Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’dur. Saraçoğlu kendine has formülleri ile hastalıklara çare oluyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu hem beden sağlığı hem de manevi sağlık açısından çözüm önerileri ile evlerinize konuk oluyor. Sağlıklı Mutlu Huzurlu telefon numarası canlı yayın da bağlanabilmeniz için 0 212 259 07 51 ve 0 212 236 75 04 olmak üzere iki adettir.

Sağlıklı Mutlu Huzurlu İletişim Bilgileri 

Canlı yayın saatleri içerisinde bu numaraları arayarak direk canlı yayına bağlanabilir ve dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Sağlıklı Mutlu Huzurlu mesaj gönder seçeneği ise sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sağlıklı Mutlu Huzurlu programına mesaj göndermek isteyenler Facebooktan https://m.facebook.com/sagliklimutluhuzurlu/ adresini kullanarak, Twitter’dan https://mobile.twitter.com/mutluhuzurluatv adresini kullanarak, Instagramdan sagliklimutluhuzurluatv kullanıcı isimli profili kullanarak sorularını mesaj yolu ile gönderebilirler. Sağlıklı mutlu huzurlu iletişim bilgileri izleyiciler kolaylıkla ulaşabilsin diye paylaşılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan güldür güldür iletişim bilgileri ve bilet fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.