Bilinmesi Gerekenler

mcdonalds çağrı merkezi telefon numarası iletişim bilgileri

mcdonalds çağrı merkezi

Çağrı merkezi hizmetleri tüm kurum ve kuruluşlar tarafından verilmekte olan hizmetlerdendir. Gelişen ve değişen dünyada kaçınılmaz olan çağrı merkezi hizmetleri özel sektör firmalarının da son dönemde hayata geçirdiği ve hizmet kalitesini arttırmak için kullandığı araçlardan birisi olmuştur. Bu firmalardan birisi de Mc Donalds firmasıdır. Mcdonalds çağrı merkezi numarası kuruluşun web sayfasında bulunmaktadır. 

mcdonalds iletişim bilgileri

Bu numarayı arayarak firmanın gelişimine katkıda bulunmanız mümkündür. Firmanın verdiği hizmetler hakkındaki genel düşüncelerinizi ileterek firmanın müşteri memnuniyetini arttırma çalışmalarına katkıda bulunabilir, böylece istediğiniz türde hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Mcdonalds iletişim bilgileri ile farklı yollardan firma ile iletişime geçmeniz ve düşüncelerinizi iletmeniz de mümkündür.

mc donalds iletisim bilgileri


İletişim kanalları arasında en çok tercih edilen dijital mektup yani e mail göndererek dilek ve taleplerinizi firmaya iletebilirsiniz. Mcdonalds telefon numarası arandıktan sonra karşınıza firmanın çağrı merkezinde çalışan personeli çıkacaktır. Çağrı merkezlerinin tele sekreter kayıtlarında yapılan yönlendirmelere uyarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeniz mümkündür. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtikten sonra aldığınız hizmetin kalitesinden bahsedebilir, önerilerinizi sıralayabilir, varsa şikâyetlerinizi belirtebilirsiniz.

Bu sayede aradığınız numara bir Mcdonalds şikayet numarası olarak da işlev görecek ve olası insan hataları veya kurumsal sorunlar nedeni ile meydana gelmiş bir memnuniyetsizliğiniz varsa dile getirmeni için yeterli imkân ve ortamı bulmuş olacaksınız. Yaptığınız her görüşme kayıt altına alındığından beyan ettiğiniz her konu ve yaptığınız her şikâyet mutlaka dikkate alınarak kısa sürede değerlendirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Direk Bağlanma 2016 Müşteri Hizmetleri Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

This Post Has One Comment

  1. Cem Reply

    Bazı şubelerinin önünden geçmemek gerekiyor. Ama genel olarak fiyat performans başarılı buluyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.