iletişim bilgileri http://iletisimbilgileri.org//iletişim bilgileri
Anasayfa / Tv Programları / güldür güldür iletişim bilgileri ve bilet fiyatları

güldür güldür iletişim bilgileri ve bilet fiyatları

güldür güldür bilet fiyatları,guldur guldur bilet, güldür güldür iletişim bilgileri,güldür güldür ne zaman ? 

Show TV’nin en sevilen programı Güldür Güldür yeni bölümleri ile yaz sezonunda da devam ediyor. Her bölümü ve her oyuncusu ile seyircilerini gülmekten kırıp geçiren bu programa, gösterilen ilgi ise gittikçe artmaktadır. Günlük hayatın içerisinden seçilen konular ile hazırlanan skeçler, titizlikle hazırlanarak defalarca prova edilmektedir. Bu başarılı programı ekranlardan izlemek yerine direkt seyircisi olmak isteyenler için merak konusu olan bilet fiyatları da belirlenmiş durumda. Güldür Güldür bilet fiyatları geçen sezon ile neredeyse aynı şekilde belirlenmiştir. 

Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahnelenen Güldür Güldür programını izlemek isteyen öğenciler için fiyat 83 TL olarak belirlenirken, tam fiyatı ise 98 TL olmuştur. Program için bilet almak isteyenler Biletix satış noktalarından ya da internet sitesinden temin edebilirler. Toplu bilet alımı ya da herhangi bir konuda bilgi almak için de Güldür Güldür iletişim bilgileri aracılığı ile ulaşım sağlanabilir.


güldür güldür iletişim bilgileri bilet fiyatları

İstanbul Avrupa Yakası’ndan Beşiktaş semtine gidilerek direkt olarak BKM ile de görüşme sağlanabilir. Genellikle öğrenci ve iş yeri grupları için toplu rezervasyonlar istenmektedir. Yer sorunu olmaması açısından önceden bilgi verilmesi ve kişi sayısının net bir şekilde belirtilmesi gereklidir.

BKM’nin kendi internet sitesindeki formu eksiksiz doldurmanız takdirde, belirtilen iletişim adreslerine programa ait bilgilendirmeler düzenli olarak aktarılır. 0 212 236 18 18 telefon numaraları ile de telefon ederek ulaşmak mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti İletişim Bilgileri Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Yorumlar

  1. Biz sizi severek izliyoruz. benim 7 yaşındaki kızım B harfine geçti. BİLAL ismini okuduğu ve yazdığı için çok mutlu oldu. sizi çok seviyor. HEPİNİZE BAŞARILAR

  2. Cihan Talay çıksın özledik

  3. Ali sunal, cok yapmacik guluyorsun, oyunu bolme. Yapmacik gulme. Gulusun igrenc ve itici.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu yazı da ilginizi çekebilir !

Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti İletişim Bilgileri Telefon Numarası

Kanal 7 Ömer Döngeloğlu iletişim bilgileri, Kanal 7 Ömer Döngeloğlu telefon numarası, Kanal 7 Ömer ...