Bilinmesi Gerekenler

Google İletişim Bilgileri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Google İletişim Bilgileri, google telefon no, google irtibat tel, google canlı destek, google müşteri temsilcisi, google şikayet hattı

Google dünyanın en yaygın amaçlı olarak arama motorlarının başında geliyor ve insanlar her türlü bilgiye sağlıklı bir biçimde Google üzerinden dünyanın her yerinden rahatlıkla ulaşabiliyor.

Google İletişim bilgileri

Google firmasının  her ülkede yardım merkezleri bulunuyor. Türkiye merkezi İstanbul’da. Diğer firmalar gibi google çağrı merkezi de Türkiye genelinde arayan bireylere kapsamları içindeki her alanda yedi gün yirmi dört saat kesintisiz destek veriyorlar. Örneğin gmail hesaplarınızda bir sorun olduğunda google iletişim bilgisi bulunarak yedi gün yirmi dört saat hizmet veren yetkililer ile görüşerek sorununuzu kısa sürede çözebilirsiniz.


Dünyanın her yerinde google telefon numarası bulunulan ülkeye göre değişiyor ama bunun dışında Google arama motoru üzerinden de yardım alınabilmesi ve yazılı olarak da iletişim kurulabilmesi mümkün.

Google Türkiye Adres telefon no

Google Türkiye İstanbul Ofisi
Eski Büyükdere Caddesi No: 294 PK : 34394

Google Adwords Çağrı Merkezi İletişim Bilgileri Telefon Numarası
444 21 07

Bir önceki yazımız olan Google Play İletişim Bilgileri Çağrı Merkezi Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.