Tv Programları

Gerçeğin peşinde telefon numarası iletişim bilgileri Serap Ezgü

gerçeğin peşinde iletişim bilgileri ,gerçeğin peşinde irtibat, zahide yetiş telefon numarası ,gerçeğin peşinde, serap ezgü iletişim telefon bilgileri bu yazımızda.

Serap Ezgü hergün saat 17:00 de TV 8  ekranlarında gündüz kuşağının en sevilen ve konuşulan programlarından Gerçeğin Peşinde programında sunuculuk yapmaktadır. Mayıs ayından beri yayında olan Gerçeğin Peşinde programına siz de katılabilirsiniz.
Daha önce yaşanmış kayıp olayları, faili bulunmamış cinayetler ve kayıp çocukları bulma konusunda bir program olan Gerçeğin Peşinde programı Tv8 ekranların da her hafta içi yayınlanmaktadır. Serap Paköz sunuculuğunda yayınlanan programda avukatlar ve psikologlar eşliğinde olaylar çözülmeye çalışılmaktadır. Gerçeğin peşinde iletişim için gerçeğin peşinde telefon numarası olan 0542 332 22 22 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Bu telefon numarası ile gerçeğin peşinde programına ihbarda bulunabilir, bir olay hakkında bilginiz varsa bunu program paylaşarak olayların çözümünde yardımcı olabilirsiniz.


Aşağıdaki telefon numaralarından Gerçeğin Peşinde programına bağlanabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numarası
0542 332 22 22

 

Bir önceki yazımız olan tv8 Saba ile Oyuna Geldik başvuru formu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.