Genel

Gerçeğin Peşinde İletişim telefon whatsapp

gerçeğin peşinde telefon,gerçeğin peşinde whatsapp,gerçeğin peşinde nasıl ulaşırım

Gündüz kuşağında yayınlanan Gerçeğin peşinde programının sunucusu Serap Ezgü’dür. TV8 ekranlarında yayın hayatına 2017 yılında başlamış olan program, gündüz kuşağından en çok izlenen programlar arasına girmiştir. Hafta içi her gün 17.00’de izleyenleri ile buluşan gerçeğin peşinde nasıl ulaşırım sekmesi ile iletişim bilgilerini seyircilerine sunmaktadır.

Yardıma ihtiyacı olan kişilerin sesi olan Gerçeğin Peşinde, birçok olayı kısa zamanda çözmüştür. Çaresiz insanlara çare olmaya çalışan Gerçeğin Peşinde programı kayıp kişileri, faili meçhul cinayetleri, çocukları ve çözülememiş olan gizemli olayları konu edinmektedir. Profesyonel bir ekibe sahip olan Gerçeğin Peşinde, bütün olayları ayrı ayrı araştırarak olayların aydınlatılmasına yardımcı olmaktadır. Programda kendi alanında profesyonel olan cinayet uzmanları ile olayın daha da aydınlatılması için çalışılmaktadır.


Gerçeğin Peşinde İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde Serap Ezgü WhatsApp İhbar Hattı : 0542 332 22 22

Bazı durumlarda gerçeğin peşinde telefon ile seyirci bağlayarak olaylar ile ilgili bilgiler edinmektedir. Programda işlenen konu ile ilgili en ufak bilgisi olanlar dahi programı arayarak bildiklerini anlatmaktadır ve olayların yönünü değiştirmektedir.

Programın gerçeğin peşinde whatsapp ihbar hattı olarak 0542 322 22 22 numaralı bir hattı bulunmaktadır. Yine aynı numaradan program aranabilir ve programa canlı bağlantı ile gereli bilgiler verilebilir.

Bir önceki yazımız olan Zahide Yetiş İletişim Bilgileri Whatsapp Telefon Mail başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.