Bilinmesi Gerekenler

finansbank personel alımı başvuru formu 2018

finansbank personel alımı başvuru formu,  finansbank alımları 2017, finansbank personel alımı başvuru formu 2018…

Qnb Finansbank personeli olmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gerekenler arasında önceliğiniz Finansbank’ın kendi sitesi üzerinde yer alan ”iş ilanları ve başvuru” bölümünü takip etmektir.

Gelişen internet bankacılığı ve farklı şehirlerde açılan yeni şubeleri sayesinde personel kadrosunu sürekli büyüten Finansbank yeni aileniz olmak için sizi bekliyor.

Finansbank Personeli Olmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir

Finans konularında eğitim almakta olan işletme, iktisat, pazarlama, yönetim-bilişim sistemleri, maliye, halkla ilişkiler, çalışma ekonomisi, muhasebe ve bankacılık bölümü öğrencileri ile mezunları öncelikli olarak işe alınma şartlarını taşımaktadırlar. Bunun dışında güler yüzlü, sorun-problem çözme kabiliyetine sahip, insanlarla iletişim kurmakta zorlanmayan, 28 yaşını aşmamış, takım çalışmasında zorlanmayacak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek karakterde olan iş arayanlar da personel başvurusunda bulunabilirler. İşe alınma sürecinde eğitimi olmayan kişilere gerekli eğitimler kurum tarafından verilmektedir. Eğitimler duruma göre kişinin kendi şehrinde olabileceği gibi merkezi il ve ilçelerde yapılabilmektedir. Bu yüzden başvuru sırasında seyahat engeli taşımadığınızdan emin olmalısınız. Özel kurum ve kuruluşlardan biri olan Qnb Finansbank personel alımları sırasında KPSS şartı aramamaktadır. Öğrenciler 3. ve 4. sınıftan itibaren Finansbank’ta personel olarak çalışmak için alım ilanlarına başvuruda bulunabilir ve kendi sektörlerinde tecrübe kazanırken okul harçlıklarını da çıkarabilirler.


Kimler Finansbank Personeli Alımına Başvuramaz

Özellikle erkek adaylarda askerliğini yapmış olma ya da en az 2 yıl askerliğin tecil edilmiş olduğuna dair belgesi olmayanlar personel alımına başvuru yapamazlar. Ayrıca daha önce personel alım sürecinde başvuru yapmış olan ve mülakattan geçemeyen adaylar yeniden alım ilanlarına başvuramamaktadır.

Qnb Finansbank Personeli Görevde Yükselme Nasıl Olmaktadır

Personel alım sürecinden başarıyla geçen adaylar gerekli eğitimleri aldıktan sonra işe başlayabilirler. Görevde yükselmek için performans değerlendirmesi ile kurum içi sınavlar yapılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Aöf İletişim Bilgileri Şikayet hattı Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.