Bilinmesi Gerekenler

Facebook Türkiye İletişim Çağrı Merkezi Şikayet Hattı telefon numarası

Facebook Çağrı Merkezi, Facebook İletişim,Facebook Şikayet, Facebook Hattı telefon numarası

En büyük sosyal ağlardan olan Facebook, Mark Zuckerberg tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Dünyanın her yerinde kullanıcı kitlesine sahiptir ve farklı dillerde kullanım seçeneği vardır. İnsanların birbirini listelerine ekleyerek güncel durumlarını takip etmesine ya da oluşturan etkinliklerden haberdar olunmasına, görüntülü konuşmadan mesajlaşmaya kadar birçok fonksiyonu vardır.

Facebook İletişim

Facebook hesabınıza erişemiyor ya da şifrenizi hatırlayamıyor olabilirsiniz. Ya da hesabınızda sizin yapmadığınız değişikliklerle karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Genellikle başkaları tarafından hesapların hacklenmesiyle yaşadığınız bu durumlar için facebook iletişim kanallarını kullanarak aciliyet bildirebilirsiniz.


Telefon ile Facebook’a Ulaşma 

Artan kullanım özellikleri sebebiyle Facebook platformunda yaşanılan sorunlar da artmaktadır. Bunların önüne geçebilmek ve oluşan sorunları giderebilmek için facebook telefon numarası ile kullanıcılarına teknolojik destek vermektedir. Facebook artık ülkemizde de çağrı merkezi desteği vermektedir.

Hesabınıza ulaşamama, uygulamalardaki ödemelerde sorun yaşama, hesabınızın başkası tarafından ele geçirilmesi, görüntülü görüşmeyi gerçekleştiremiyor olmanız gibi birçok sorunun çözümü için Facebook çağrı merkezi numarası olan 11820’yi arayarak haftanın her günü sabah 09.00 gece 02.00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız Ayedaş Şikayet Hattı İletişim Numarası başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.