Bilinmesi Gerekenler

Enerjisa Müşteri Hizmetleri Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Destek

Sabancı Grubu kuruluşu olan Enerjisa, 14 ilde ve 20 milyonu geçen kullanıcısı ile sizlere hizmet vermektedir. Enerjisa verdiği elektrik üretimi, dağıtımı ve ticareti hizmetleri ile her zaman sizlerin yanında. Kullanıcılarına bir telefon kadar yakın olan enerjisa iletişim hizmetleri ile de sektörde öncü.
Yaklaşık 3600 MW kurulu güce sahip olan Enerjisa, doğal gaz santralleri, rüzgar enerjisi santralleri, hidroelektrik üretim santralleri ve yerli linyit santrali ile sizlere enerji konusunda her türlü desteği vermektedir. Verdiği hizmetlerle yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimseyen şirketimiz, bu kapasite ile Türkiye’deki özel sektör eliyle üretilen en büyük elektrik üreticisi olmakla da gurur duyuyor. Kaliteli hizmet anlayışını sürdüren Enerjisa, bir sorun olması durumunda da size çağrı merkezi ile hizmet vermektedir.


Enerjisa Müşteri Hizmetleri Daima Yanınızda

Elektrik hatlarında veya aboneliğinizde bir sorun olması durumunda 7 gün 24 saat enerjisa müşteri hizmetleri birimine ulaşabilir, sorunuzu bildirebilirsiniz.  Her türlü istek öneri ve şikâyetlerinizi şirketin çağrı merkezinden iletebilirsiniz. Ayrıca 444 43 72 enerjisa çağrı merkezi ile her türlü sorununuza anında destek bulabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve teknik personelimiz sizlere her türlü sorununuzda anında yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Turk Telekom Uygun Fiyatlı Full Paketler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.