Bilinmesi Gerekenler

booking iletişim bilgileri

booking iletişim bilgileri,booking müşteri temsilcisi,booking direk bağlanma

Her bütçeye uygun otel seçeneklerini bir sistem içerisinde toplayan Booking, on binlerce alternatif arasında değerlendirmeleri ile tesislerin tanıtımını sağlıyor. Rezervasyonlarını bu sistem üzerinden yapan kullanıcılar, ücretsiz iptal seçeneklerinden özel indirimlere kadar birçok olanaktan faydalanabiliyor. Elbette tüm soru ve problemler için de 7 gün 24 saat hizmet veren bir müşteri hizmetleri ekibi de mevcut. 

booking iletişim bilgileri

Booking iletişim bilgileri aracılığı ile tüm sorunlar en kısa sürede çözülebilmektedir. 00 44 20 3320 2609 olan müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşmak mümkün. Rezervasyon detayları bu numaradan öğrenilebilir, iptal ya da değişiklikler de yine müşteri hizmetleri desteği ile sağlanabilir. Booking müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeler sonucunda, kullanıcılar karşılaştıkları problemleri kolaylıkla çözeceklerdir.


booking iletişim bilgileri

Aynı şekilde site içerisinden e-posta gönderilerek de iletişim sağlanabilmektedir. Sabit ya da IP telefondan aramalarda Booking direk bağlanma için 00800 448 826 367 numarasını kullanmak yeterli olacaktır. Bu numara ile ülke içerisinden aramalar gerçekleştirilebiliyor. Ülke dışından Türkçe görüşme için ise +44 20 3320 2641 numarası kullanılmaktadır. Dünya üzerindeki hemen hemen tüm oteller üzerinden hizmet sağlandığı için, müşteri hizmetleri de uluslararası düzeyde bir hizmet sağlamaktadır.

Booking sitesinin kullanıcıları kolaylıkla otel rezervasyonlarını yaptırabilir ve oteller hakkındaki değerlendirmeleri de inceleyebilirler. Site içerisindeki bilgilerin yeterli olmadığı ya da akılda kalan soru işaretleri için de günün her anı hizmet sunan müşteri temsilcileri yardımcı olacaktır. Site, direkt olarak otel görevlileri ile bağlantıyı kurabildiği gibi, kullanıcı yerine de işlemleri hızla gerçekleştirebilir.

Bir önceki yazımız olan ptt kargo müşteri hizmetleri iletişim bilgileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.