Genel

Bekir Bozdağ İletişim

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’a ulaşmak isteyenler için bu durum ilk başta zor veya imkânsız görünebilir. Bekir Bozdağ İletişim, Sorunlarını iletmek, isteklerini paylaşmak ve görüşlerini söylemek isteyenler için AK Parti Yozgat Milletvekili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ iletişim konusunda kolay ulaşılabilen siyasetçilerdendir.
Bekir Bozdağ, avukat ve siyasetçi kimliğiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi 22. ve 23. dönem ile 24. dönem Ak Parti Yozgat milletvekilliği ve AK Parti grup başkan vekilliği yapmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde geçmiş yıllarda başbakan yardımcılığı görevinde bulunmuş 25 Aralık 2013 tarihindeki bir revizyon ile Adalet Bakanı olarak görevlendirilmiştir. 7 Mart 2015 tarihinde Anayasa’nın 114’üncü maddesi kapsamında ise 7 Haziran 2015 Türkiye genel seçimleri öncesi görevden alınmış ancak 24 Kasım 2015 tarihinde tekrar 64. Türkiye Hükümeti’nde Adalet Bakanlığı görevine getirilmiştir.


Bekir Bozdağ mail adresi için gerekli bilgiler şöyledir;

(bekir.bozdag@basbakanlik.gov.tr)
Peki, Bekir Bozdağ nasıl ulaşırım diyorsanız Yozgat Milletvekili Adalet Bakanının adresi ve iletişim bilgileri ise;
Telefon :  (312) 419 46 69
Faks : +90 (312) 417 71 13

Bir önceki yazımız Peak Games müşteri hizmetleri iletişim bilgileri şikayet engellenme başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.