Bilinmesi Gerekenler

Ayedaş Şikayet Hattı İletişim Numarası

Ayedaş Şikayet Hattı,Ayedaş telefon numarası, ayedaş çağrı merkezi numarası, Ayedaş nasıl ulaşırım ?

İstanbul’ a elektrik dağıtımı yapan firma olan Ayedaş birçok işlem merkezi ile İstanbul’un tüm ilçelerine enerji hizmeti vermektedir. Zaman zaman yaşanan kesintiler, hatlarda yaşanan aksaklıkla, faturalar ile ilgili sorunlar ve kurum ile ilgili herhangi bir problem olması durumunda kişiler Ayedaş iletişim numaralarından bu kuruma hızlı bir şekilde ulaşabilirler. Ayedaş ın ulaşılmak istenen hizmet ve yönetim ofisine göre farklı farklı numaralar bulunmakta ve kişiler bağlı bulundukları ilçenin hizmet merkezine yönlendirilmektedir. Ayedaş telefon numaralarını hem santral üzerinden hem de bağlı bulunduğunuz bölge üzerinden kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Şikâyetlerinizi Ayedaş’ a ulaştırmak için e mail yolu, dilekçe yolu ya da telefon yolunu kullanabilirsiniz. Şikayetler müşteri memnuniyeti açısından ve teknik açıdan değerlendirilmekte olup sizlere konu ile kısa süre içerisinde dönüşler yapılmaktadır. Aynı zamanda firmanın hizmete açık olan Ayedaş şikayet hattı üzerinden de taleplerinizi direkt olarak kuruma ulaştırabilirsiniz. Burada önemli olan hem sorunun çabuk çözülmesi hem de sağlıklı bir sonuç olması açısından bağlı bulunulan bölgedeki Ayedaş çağrı merkezi telefonunu bulmak ve aramaktır.

Bir önceki yazımız olan Enerjisa Müşteri Hizmetleri Enerjisa Çağrı Merkezi İletişim Destek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.