Bilinmesi Gerekenler

Aöf İletişim Bilgileri Şikayet hattı Telefon Numarası

aöf iletişim bilgileri, aöf telefon no, aöf irtibat tel, aöf canlı destek, aöf müşteri temsilcisi, aöf şikayet hattı

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi ile ilgili bilgi almak isterseniz; AÖF iletişim bilgileri aracılığı ile müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Öğrenciler bilgi almak için AÖF telefon no üzerinden hafta içi ya da haftasonu zamanlarında Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezi’ni arayabilirler. Uygulamaya bir süre önce giren bu sistem AÖF irtibat tel olarak da bilinmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz AÖF canlı destek sayesinde günün dilediğiniz saatinde bilgi alabilirsiniz.


Açıköğretim sistemi ile ilgili bilgi alabilmek için AÖF müşteri temsilcisi ile bağlantı kurabilirsiniz. Merak ettiğiniz soruların cevabını alabilirsiniz. Şikayetleriniz için ise AÖF şikayet hattı bulunmaktadır. İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz şikayet hatlarına ilgili konularda şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntıları diğer insanlarla paylaşabilirsiniz. Sorunlarınızı güzel bir dille anlatabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi sitesinde aşağıdaki bilgiye yer verilmiştir.

Açıköğretim Sistemi ile ilgili bilgi almak için öğrencilerimiz Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezini 0 850 200 46 10-19 (10 hat) numaralarını arayarak 7/24 bilgi alabilirler.

Yukarıda telefon numarasından sorun ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Morhipo İletişim Bilgileri Telefon Numarası Şikayet Hattı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.